Sestavine: brinovo žganje.
Vsebnost alkohola: 44% vol.
Proizvajalec: Franc Jelušič, Slope 8, Kozina.
Poreklo: Slovenija.
Količina: 500ml.
Brinovo žganje (Kraški brinjevec) je edinstven slovenski proizvod, priznan tudi v svetovnem merilu, zaščiteno z geografskim poreklom.
Kraški brinjevec je dvakrat destilirano, visoko kakovostno naravno žganje, iz brinovih jagod, ki so bile nabrane in predelane na območju Brkinov in Krasa. Za en liter brinovega žganja je potrebnih kar 17 kg zrelih brinovih jagod!
Po šestmesečnem zorenju doseže Kraški brinovec pravo harmonično aromo, z vsakim letom pa se njegova aroma samo še izboljšuje.
Sorodni izdelki
Olje črne gorčice Pečarič 250ml (EKO)
Hladno stiskano, nerafinirano in nefiltrirano olje iz semen gorčice, iz ekološke pridelave. Ima popolno razmerje omega maščobnih kislin, koristne vitamine in minerale.
16,90 €
Grisini s sezamom in chia semeni 100g - brez glutena
Okusni in hrustljavi grisini. Brez glutena in drugih običajnih alergenov.
2,20 €
Kava z inulinom 125g (EKO)
Kava z inulinom in prehranskimi vlakninami je odlična za pitje po obroku, saj podaljšuje občutek sitosti.
7,90 €
-50%
Soda tablete 150 tablet
Soda bikarbona je uporabna v prehrani pri prekomerni proizvodnji želodčne kisline ter zakisanosti telesa, kot dodatek k čistilnim sredstvom ter v kozmetiki.
Kokosovi keksi 70g - brez dodanega sladkorja
Brez glutena in dodanega sladkorja - izvrstnega okusa in hrustljave teksture.
2,20 €
Prijava na e-novice
Enkrat do dvakrat mesečno vas bomo obvestili o novostih, akcijah in zanimivih dogodkih!


