Domov Dom in živali Knjige Popotovanja s šefom Jožefom – Jožef Oseli
Avtor: Jožef Oseli
Format: 283 x 225 mm, trda vezava.
Obseg: 440 strani.
Popotovanja s šefom Jožefom iz zbirke Uresničil sem sanje je drugi del biografije znanega slovenskega chefa Jožefa Oselija, v kateri s prigodami in anekdotami bralca popelje po 26 državah, v katerih je deloval in se izpopolnjeval. Knjiga postreže z bogatim repertoarjem mednarodnih obiskov v vlogah chefa, vodje kulinaričnih odprav, slovenskega kuharskega ambasadorja znanja, mednarodnega kulinaričnega sodnika ter člana Komiteja WCWB “Svetovni chefi brez meja”, kjer je organiziral in sodeloval v mnogih domačih in svetovnih humanitarnih projektih.
Sorodni izdelki

Naravne rešitve za težave z virusi
Seznanite se z obilico naravnih rešitev, ki lahko pomagajo pri razreševanju težav z virusi - enako ali še bolje kot sintetična zdravila - ter okrepite svoje zdravje. Napisala Sanja Lončar.
33,00 €

Hitro okrevanje po virusni okužbi
Knjiga opisuje inovativen način zdravljenja vseh akutnih virusov, predvsem tistih, ki vplivajo na respiratorni sistem (vključno s Covidom), s pomočjo uporabe nebuliziranega vodikovega peroksida.
23,70 €

Kadilo Palo santo les 15g
Kadilo, ki sprošča, vrača voljo in odganja negativnost.
4,90 €

Moja življenjska izkušnja - Jožef Oseli
Kuharski chef Jožef Oseli se v svoji prvi knjigi posveti zgodbi svojega otroštva in odraščanja ter opisuje svoj čas na Gradu Brdo pri Kranju, kjer sta z ženo služila Josipu Brozu Titu.
43,00 €

Zdravilna moč začimb za otroke
Zakladnica znanja izpod peresa Sabine Topolovec, ki vam pomaga izkoristiti izjemne učinke začimb za zdravje vaših otrok.
34,80 €
Prijava na e-novice
Enkrat do dvakrat mesečno vas bomo obvestili o novostih, akcijah in zanimivih dogodkih!